Tuult tiibadesse ja rõõmu suvesse!

Suure Munamäe tornitipus jagasime oma lõpetajatele kätte põhikooli tunnistused ja nautisime teineteise seltskonda, maitsvat Suure Muna kohviku kooki ning seda, et nii palju teid on nüüd valla....
Üks tipp on vallutatud ja ees ootamas veel paljud sellised, mis vajavad just teid, just teie julgust, tahet ja tarmukust. Soovime teile kõike-kõike head sellel teel! Kristel, Damian, Karl Kristjan, Taavi ja Reido - meie usume teisse, alati!

"Õpi jätkama valitud radu
ja vabanda kui sa teed vea.
Õpi olema nii, et on rahu 
ja elama nii, et on hea."

Augustis ootab meid ees veel üks lõpupidu nendega, kes tulid meie õppurite ridadesse olles eelnevalt koolist kaua eemal olnud. Seniks ilusat suve meile kõigile!

Aga läinud õppe-aasta, milline Sa olid?

Kindlasti rohkelt täis uut ja arendavat. Täis arusaamist, et koos on kergem, lõbusam ja õpetlikum. See aasta oli täis jagatud hetki, mis kandsid endas sõna "Aitäh!". Oli ka arusaamisi, et tuleb muuta, muutuda ja olla avatud sellele, kuhu sisetunne tõukab. See aasta kinnitas taas kord, et sirge selg on väärtus, millega oma teel astuda. Oleme vaadanud endasse ja teisi enda ümber, mõelnud, mõtisklenud ja astunud edasi.....edasi sellel teel millesse usume! 

Koos jõuame kaugemale, oleme targemad ja suuremad! Igas mõttes!

Aitäh kõigile!!