Tunniplaan

 



2. klass

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

1
Klassijuhataja
Loodusõpetus
Eesti keel
Eesti/ Eesti
Matem/Matem
2
Kunst
Kehaline kasv.
Tööõpetus
Matemaatika
Eesti keel
3
Eesti keel
Eesti keel
Matem/Matem
Muusika
Kehaline kasv.
4
Muusika
Matemaatika
Loodusõpetus
Inimeseõpetus
5
Eesti keel
Kehaline kasv.
Kunst
6
Kehaline kasv.
7
8


3. klass

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

1
Klassijuhataja
Loodusõpetus
Eesti keel
Eesti keel
Matemaatika
2
Kunst
Kehaline kasv.
Inglise keel
Matemaatika
Eesti keel
3
Eesti keel
Eesti keel
Matemaatika
Muusika
Kehaline kasv.
4
Muusika
Matemaatika
Loodusõpetus
Inimeseõpetus
Inglise keel
5
Eesti keel
Kehaline kasv.
Kunst
Inglise keel
6
Kehaline kasv.
7
8


4. klass

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

1
Klassijuhataja
Loodusõpetus
Eesti keel
Eesti keel
Matemaatika
2
Kunst
Kehaline kasv.
Inglise keel
Matemaatika
Eesti keel
3
Tehnoloogia T
Eesti keel
Matemaatika
Matemaatika
Kehaline kasv.
4
Tehnoloogia T
Matemaatika
Loodusõpetus
Muusika
Inglise keel
5
Eesti keel
Kehaline kasv.
Kunst
Inglise keel
6
Kehaline kasv.
7
8


5. klass

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

1
Matemaatika
Ajalugu
Eesti keel
Matemaatika
2
Matemaatika
Muusika
Loodusõpetus
Ajalugu
Inglise keel
3
TehnolT/KodundusP
Matemaatika
Loodusõpetus
Kehaline kasv.
4
TehnolT/KodundusP
Eesti keel
Inglise keel
Muusika
Matemaatika
5
Kunst
Kehaline kasv.
Terviseõpetus
Kirjandus
6
Muusika
Kunst
Kehaline kasv.
7
8


6. klass

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

1
Matemaatika
Ajalugu
Eesti keel
Matemaatika
Kehaline P
2
Matemaatika
Vene keel
Loodusõpetus
Ajalugu
Inglise keel
3
TehnolT/KodundusP
Vene keel
Matemaatika
Loodusõpetus
Loodusõpetus
4
TehnolT/KodundusP
Eesti keel
Inglise keel
Kehaline T
Matemaatika
5
Kunst
Ühiskonnaõp.
Suhtlemisõp.
Kirjandus
6
Kehaline T
Kunst
Vene keel
7
Kehaline P
8


7. klass

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

1
TehnolT/KodundusP
Geograafia
Matemaatika
Loodusõpetus
Kehaline P
2
TehnolT/KodundusP
Ajalugu
Matemaatika
Bioloogia
Matemaatika
3
Vene keel
Eesti keel
Vene keel
Inglise keel
Inglise keel
4
Loodusõpetus
Eesti keel
Kehaline T
Vene keel
5
Muusika
Matemaatika
Inglise keel
Ajalugu
6
Matemaatika
Kehaline T
Eesti keel
7
Kehaline P
8
Klassijuhataja


8. klass

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

1
Muusika
Matemaatika
Vene/saksa k.
Vene keel
Geograafia
2
Matemaatika
Inimeseõpetus
Vene keel
Inglise keel
Kehaline P
3
Kirjandus
Kehaline P
Inglise keel
Füüsika
Kirjandus/Matem
4
Bioloogia
Ajalugu
Kunst
Inglise keel
Matem/Kirjandus
5
Füüsika
Keemia
Matemaatika
Matem/Keemia
Klassijuhataja
6
TehnolT/KodundusP
Kehaline T
Geograafia
Keemia/Matem
7
Ajalugu
8
Kehaline T


9. A. klass

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

1
Eesti keel
Eesti keel
Valikaine kons.
Matemaatika
Inglise keel
2
Eesti keel
Eesti keel
Eesti keel
Eesti keel
Bioloogia
3
Matemaatika
Valikaine kons.
Eesti keel
Ajalugu
Vene keel
4
Matemaatika
Matemaatika
Matemaatika
Keemia
Kehaline P
5
Eesti keel
Eesti keel
Eesti keel
Klassijuhataja
Kirjandus
6
Eesti keel
Eesti keel
Eesti keel
Inglise keel
7
Ühiskonnaõp.
8
Kehaline T


9. B. klass

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

1
Eesti keel
Eesti keel
Valikaine kons.
Inglise keel
Eesti keel
2
Eesti keel
Eesti keel
Eesti keel
Matemaatika
Kirjandus
3
Matemaatika
Valikaine kons.
Eesti keel
Eesti keel
Füüsika
4
Matemaatika
Matemaatika
Matemaatika
Kirjandus
Kehaline P
5
Eesti keel
Eesti keel
Eesti keel
Klassijuhataja
Inglise keel
6
Eesti keel
Eesti keel
Eesti keel
Ajalugu
7
Bioloogia
8
Kehaline T
 

 

Meie toetajad

Varstu Vallavalitsus

Lauri Semevsky

Võrumaa Lastekaitse Ühing

   Inge Järvpõllu eestvedamisel

Kajaani kogudus Soomest Peter
   Ingamani eestvedamisel
Eesti Punane Rist    
Võrumaa Selts
   Riina Paadi eestvedamisel
Tallinna Rahvusvaheline
   Naisteklubi Karin Anderseni
   eestvedamisel
FIE Igor Raju
teisipäev, 30. mai