Klasside nimekiri

 

2. klass

1.     Imre Poroson

2.     Dmitri Zujev

           Klassijuhataja Mirvet Kulberg

 

3. klass

1.     Anna-Liisa Laasma

2.     Kevin Liebenau

           Klassijuhataja Mirvet Kulberg

4. klass

1.     Heleri Hollas

2.     Pille-Riin Kaurson

3.     Marge Muuga

4.  Sandra Männiste

           Klassijuhataja Mirvet Kulberg

 

5. klass

1.    Mathias Edovald

2.     Anna-Liisa Klaos

3.     Mirko Muuga

4.     Kaspar Särak

           Klassijuhataja Pille Ilisson

 

6. klass

1.     Lisete Fatejeva

2.     Jakko Heinvee

3.     Akim Mihailov

4.     Kristel Rummel

5.     Ralf Saart

           Klassijuhataja Pille Ilisson

 

7. klass

1.     Pilleriin Ein

2.     Ketlyn-Marleen Ivanov

3.     Rein Jürimaa

4.     Merle Kaasik

5.     Renat Leht

6.     Kristel Paejärv

7.     Kelli Peetso

8.     Elis-Anni Tammoja

9.     Carolin Teder

10.   Kevin Tähnas

11.   Janori Vaikmets

           Klassijuhataja Lemmi Pehlak

 

8. klass

1.     Algis Allik

2.     Sandra Ernits

3.     Reno Evertsoo

4.     Ivar Ivask

5.     Albert Johannes Kalmets

6.     Reemet Kriis

7.     Damian Kruusa

8.     Roberta Moks

9.     Marek Ots

10.   Kristen Pärnamets

11.   Max-Sander Salusaar

12.   Taavi Tobreluts

13.   Kristo Unt

           Klassijuhataja Luule Kuus

 

9.A klass

1.     Stasis Roman Eiche

2.     Virge Kaurson

3.     Marjana Kiudmaa

4.     Sander Peetrisoo

5.     Gregori Piho

6.     Lauris Pikk

7.     Liisa Praks

8.     Richard Smorodin

9.     Andrei Zujev

10.   Viktorija Zujeva

11.   Kevin Tikenberg

12.   Villu Viiksaar

            Klassijuhataja Ingrid Luik-Semevsky

 

 

9.B klass

1.     Robin Hirs

2.     Ethel Liivamägi

3.     Virko Marinitšev

4.     Kevin Parijõgi

5.     Triinu Pukk

6.     Kert Urbanik

            Klassijuhataja Ingrid Luik-Semevsky

 

 

Meie toetajad

Varstu Vallavalitsus

Lauri Semevsky

Võrumaa Lastekaitse Ühing

   Inge Järvpõllu eestvedamisel

Kajaani kogudus Soomest Peter
   Ingamani eestvedamisel
Eesti Punane Rist    
Võrumaa Selts
   Riina Paadi eestvedamisel
Tallinna Rahvusvaheline
   Naisteklubi Karin Anderseni
   eestvedamisel
FIE Igor Raju
teisipäev, 30. mai